IN-ECO - Air and Vacuum Components - IN-ECO - membraninės orpūtėsAir and Vacuum Componentswww.in-eco.lt

ĮMONĖ IN-ECO

Esame prekybos ir platinimo įmonė, tiekianti pūstuvus, vakuuminius siurblius, srauto matuoklius ir aeravimo komponentus, taip pat technologines dalis, skirtas vandens valymo įrenginiams, SPA ir sveikatingumo centrams. Mes teikiame paslaugas ir konsultacijas savo klientams Vidurio ir Rytų Europos regione.

1996 m. įkurta platinimo įmonė IN-ECO LLC siūlo įsigyti savo prekės ženklo gaminių arba atstovauja gamintojams iš kitų šalių Slovakijos Respublikos teritorijoje ir Vidurio bei Rytų Europoje. Teikiame parduodamų gaminių techninę priežiūrą garantiniu laikotarpiu ir jam pasibaigus. Savo klientams siūlome platų gaminių, dažniausiai naudojamų vandens ūkio pramonėje, asortimentą.
 
Įmonė IN-ECO išskirtinai atstovauja firmoms Alita Industries, Inc. (Vidurio, Rytų Europos ir Skandinavijos šalyse) ir La Tecnica-fluidi (Slovakijoje ir Čekijoje).  Nuo 2006 m. mūsų įmonė siūlo įsigyti mūsų prekės ženklu „IN-ECO Ring blower” pažymėtas INW klasės orpūtes su šoniniu kanalu ir originaliais priedais. Mūsų gaminių kokybę ir patikimumą įvertino daug patenkintų klientų Slovakijos ir Europos rinkose.

© 1996 - 2024 IN-ECO. All rights reserved. | E-mail: info@in-eco.lt